fbpx

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.kartoniaki.pl

1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług „Zakupu Zestawu” oraz „Formularza kontaktowego” poprzez serwis www.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Gemini Concept Michał Nadolski z siedzibą: Nowolipie 31 m 61, 01-002 Warszawa, NIP: 5272395736, REGON: 362781669

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych przestrzegamy procedur i zaleceń, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nie upoważnionym.

4. Dane Osobowe przetwarzane są w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy wynikających ze sprzedaży produktów oraz kontaktu z użytkownikiem po dobrowolnym wysłaniu zapytania przez użytkownika poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

5. Serwis nie realizuje funkcji pozyskiwania informacji o użytkownikach poprzez gromadzenie plików “cookies”.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.